Projekt „2050 drzew dla Warszawy” uzyskał w tegorocznym głosowaniu do Budżetu Obywatelskiego dla Warszawy najwięcej (27.805 głosów) spośród 22. ogólnomiejskich projektów, które zostały wybrane przez mieszkańców Warszawy do realizacji w następnym roku. To sukces tych którzy uważają że jest w naszym mieście miejsce na drzewa i chcą decydować o tym na co przeznaczyć cześć budżetu Warszawy.

Wszystkim, którzy oddali swój cenny głos na ten pomysł bardzo dziękuję. Werdykt mieszkańców to wygrana troski o środowisko oraz wizji zielonego miasta. Tym projektem zazielenimy Warszawę dużą ilością drzew i krzewów. Zgłaszając propozycję wraz z Iwoną Żywko i Magdą Dorożałą chcieliśmy, aby pozostawić dla przyszłych pokoleń Warszawę pełną zieleni i czystego powietrza.

Bardzo się również cieszę, że dwa pozostałe moje projekty do Budżetu Obywatelskiego w Dzielnicy Ursynów będą realizowane. Są to Zielone skwery na Ursynowie (kontynuacja) – 3002 głosów oraz Lodowisko na Ursynowie (sezonowe i darmowe) – 1766 głosów. Dziękuję współautorom za pomoc i wspaniałą pracę: Pawłowi Nowocieniowi i Piotrowi Ciarze.

2050 Drzew dla Warszawy: https://bo.um.warszawa.pl/projekt/26492
Lodowisko na Ursynowie (sezonowe i darmowe): https://bo.um.warszawa.pl/projekt/29189
Zielone skwery na Ursynowie (kontynuacja): https://bo.um.warszawa.pl/projekt/29242

Jeszcze raz DZIĘKUJĘ!