Serdecznie zapraszam na spotkanie, na którym chciałbym porozmawiać o Parku Polskich Wynalazców w kwartale ulic Rosoła, Grzegorzewskiej i Szolc-Rogozińskiego. Przedstawię Państwu moją wizję Parku ale również wysłucham Państwa opinii na temat zagospodarowania tego terenu.

Spotkanie odbędzie się w Urzędzie Dzielnicy Ursynów (Al. KEN 61) w dniu 17 września (czwartek) br. o godz. 18.00 (sala 136, I piętro).

Serdecznie zapraszam wszystkich zainteresowanych.

Z ostatniej chwili:

W dniu dzisiejszym (15.09) dostałem taką oto informację z Dzielnicy Ursynów „niniejszym informuję, że Pan Łukasz Ciołko Z-ca Burmistrza Dzielnicy Ursynów m.st. Warszawy – nie wyraził zgody na udostępnienie rzutnika oraz nagłośnienie sali nr 136.” Mowa tu o ww. spotkaniu jakie organizuję w najbliższy czwartek. Mój komentarz do tej informacji: takimi sposobami próbuje, jeden z członków Zarządu Dzielnicy Ursynów rekomendowany przez Inicjatywę Mieszkańców Ursynowa, walczyć z opozycją. 5 lat jestem radnym i po raz pierwszy spotykam się z tego typu sytuacją. Małe i żenujące zachowanie osoby, która sprawuje funkcję Zastępcy Burmistrza Dzielnicy Ursynów. Jak do tej pory Pan Ciołko zasłynął tym, że jako chyba pierwszy burmistrz w naszej Dzielnicy sprawuje tą funkcję bez wyższego wykształcenia i lubi występy na dachu ursynowskiego Ratusza. Więcej sukcesów nie pamiętam.