Wszystko zaczęło się od maila pani Kseni, mieszkanki enklawy Przybylskiego. Opisała mi w nim jej i mieszkańców enklawy walkę o remont ulicy i miejsc postojowych. Pokazała mi dziesiątki podpisów pod petycją i poprosiła o pomoc.

Na początku lipca 2021 r. spotkaliśmy się w terenie z mieszkańcami i pracownikami Wydziału Infrastruktury na czele z naczelnikiem Adamem Bonieckim. Wraz z Piotrem Skubiszewski – radnym dzielnicy Ursynów zaczeliśmy aktywnie wspierać ten proces. I tak pod koniec września 2021 udało doprowadzić się do remontu pierwszej, najbardziej zaniedbanej części tej ulicy i miejsc postojowym.

Ulica Przybylskiego jeszcze podczas remontu.

Dzięki wsparciu burmistrza udało się jeszcze w tym roku (2021) doprowadzić do zakończenia remontu całości ulicy. Pierwotnie zakończenie tego remontu przewidziane było na 2022. Dziękuję wszystkim osobom zaangażowanym w remont ulicy Przybylskiego i miejsc postojowych przy tej ulicy. Szczególne podziękowania należą się mieszkańcom tej enklawy. Dzięki wspólnej determinacji udało się zrobić cały remont ulicy i pozostałych miejsc postojowych jeszcze w grudniu 2021.

Miejsca postojowe przy ul. Przybylskiego przed remontem