„Tu na razie jest ściernisko. Ale będzie …” pierwszy, samorządowy Dom Kultury na Zielonym Ursynowie. Na tę okazję nie mogłem sobie odmówić zrobienia selfie z radnym Leszkiem Lenarczykiem, a prywatnie super tatą 🙂

25 sierpnia 2015 A.D. firma Dorbud SA została wprowadzona na plac budowy pierwszego dzielnicowego Domu Kultury przy ul. Puławskiej. To bardzo szczęśliwy dzień dla radnego Leszka Lenarczyka, który 9 lat zabiegał o tę inwestycję. Przez te lata pomagałem i widziałem ile zaangażowania i pracy włożył mój tata, aby wczoraj można było wbić pierwszą łopatę pod tę inwestycję.

Na razie teren jest grodzony, zwożone jest zaplecze budowlane oraz robione są pomiary geodezyjne. Pierwsze ciężkie roboty ruszą już na początku września. Będę się dzielił z Państwem kolejnymi doniesieniami z placu budowy.

Już niedługo wydamy kolejny numer Wiadomości Zielonego Ursynowa poświęcony prawie w całości budowie Domu Kultury na Zielonym Ursynowie.

26_08_2015 2 dzien budowy Domu Kultury na Zielonym Ursynowie - grodzenie

Słupki pod ogrodzenie od strony placu zabaw.

26_08_2015 2 dzien budowy Domu Kultury na Zielonym Ursynowie - zaplecze budowyElementy ogrodzenia na zapleczu budowy.

26_08_2015 2 dzien budowy Domu Kultury na Zielonym Ursynowie - grodzenie2

Grodzenie placu budowy od ul. Puławskiej.

26_08_2015 2 dzien budowy Domu Kultury na Zielonym Ursynowie - punkt geodezyjny

Pomiary geodezyjne już zrobione. Tu jeden z punktów wytyczających wykop pod budowę fundamentów przyszłego Domu Kultury z zadowolonym z rozpoczęcia prac budowlanych radnym Leszkiem Lenarczykiem 🙂

Po tych płytach będzie już niedługo jeździł ciężki sprzęt. Na zapleczu widać już kontenery budowlane.

20150829_103404_resized

Już prawie całe ogrodzenie pokryte jest już ocynkowaną blachą falistą.