Ważniejsze osiągnięcia w kadencji 2010-21014 i 2014-2018:

🏍 Testowe wpuszczenie motocykli na testowe odcinki stołecznych buspasów.

🏫 Przedszkole nr 126 przy Wokalnej. Doprowadzenie do budowy drzwi zewnętrznych, tak aby dzieci nie musiały wychodzić na plac zabaw wychodząc poza teren przedszkola.

🔦 Doświetlenie ponad 50 przejść dla pieszych ba Ursynowie. Byłem współautorem projektów do Budżetu Partycypacyjnego, które miały na celu poprawę bezpieczeństwa na Ursynowie.

🏢 Kłobucka. Postawienie nowych i wymiana „starych” wiat przystankowych;

🏫 Żłobek. Zabieganie o wybudowania pierwszego od ponad 20 lat żłobka dla ponad 70 dzieci na terenie Dzielnicy Ursynów, który został otwarty 6 marca 2014 przy ul. 6 Sierpnia,

🚶‍Przejścia podziemne. Remont, oświetlenie i poprawa bezpieczeństwa trzech przejść podziemnych pod Beli Bartoka, Jastrzębowskiego i Doliną Służewiecką,

📢 Sesje Rady na żywo. Transmisja obrad Rady Dzielnicy przez Internet,

🇵🇱 Flagi. Coroczne rozdawanie 1000 flag narodowych z okazji Dnia Flagi (2 maja),

🚍 195. Walka o linie 195 i obietnica przywrócenie linii na Trakt Królewski.

📝 Plany zagospodarowania przestrzennego. Walka o miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego dla osiedla Stokłosy (Plac Wielkiej Przygody, Zamiany 4, ZWM/Bacewiczówny). 3 lipca 2014 i 16 października 2014 roku Rada Warszawy podjęła uchwały o przystąpieniu do sporządzania miejscowych planów zagospodarowania przestrzennego, obejmując nimi całe osiedle Stokłosy.

🔄 Rondo. Od 2. lat zabiegam o poprawę bezpieczeństwa na skrzyżowaniu ul. Herbsta i Romera. 21 listopada 2014 roku rondo zostało oddane do użytku.

🌳 Park Polskich Wynalazców. Działania zmierzające do powołania i nazwania Parku Polskich Wynalazców przy ul. I.Gandhi i ul. Rosoła [PREZENTACJA],

🏆 Piknik Młodych Wynalazców. w Parku Polskich Wynalazców. Pierwsza edycja skierowana do ursynowskich uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych odbyła się 24 września 2014.

🚸 Lustro. zainstalowania lustra dla wyjeżdżających z parkingu P&R (metro Ursynów) w kierunku ul. Koncertowej,

📌 „Numerki”. Przywrócenia częściowych zapisów na „numerki” w przychodniach dziecięcych na Ursynowie,

Lewoskręt. Lewoskręt ze skrajnego pasa ruchu na skrzyżowaniu ul. Płaskowickiej z ul. Puławską.

📖 Biblioteka plenerowa pod przejściem podziemnym pod ul. Jastrzębowskiego realizowana z Budżetu Partycypacyjnego na 2016.